Taşkent Spor Yeni Sezona Üç Puan İle Başladı

Taşkent Spor Yeni Sezona Üç Puan İle Başladı

15 Ekim 2019 0 Yazar: admin

Konya Birinci Amatör Küme 2019-20 sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçlarla start aldı. “B” grubunda mücadele eden Taşkent spor yeni sezona Huğlu spor önünde aldığı 4-3’lük skorla galibiyetle başladı.

  Birinci Amatör Küme “B” grubunda bu sezon hedefini süper grubu çıkmak olarak belirleyen Taşkent Spor, Lige Huğlu spor galibiyetiyle başlayarak ilk haftayı üç puan ile kapattı.

Taşkent spor Antrenörü Talat Yıldırım “ Lige genç, tecrübeli  ve dinamik bir ekiple çok iyi hazırlandık. Kulüp olarak hedefimizi bir üst grup olan Süper gruba çıkmak olarak belirledik. Liğin ilk haftasında Huğlu spor karşısında güzel bir oyun sergileyerek sahadan 4-3 galibiyetle ayrılmasını bildik. Ligin ilk haftasında aldığımız üç puan bizlere moral olurken, hedefimize bir adım yaklaşmış olduk. Galibiyete imza atan tüm futbolcularımı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. “

Taşkent Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı “ Taşkent spor kulübü olarak hedefimizi ilk önce gençlerimize spor yaptırmak ardından ise mücadele ettiğimiz Birinci Amatör Küme “B” grubunda başarılı olarak Süper gruba çıkmak olarak belirledik. Ligin ilk haftasında alınan galibiyet anlamlı oldu. Antrenörümüz Talat yıldırım ve sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum “ dedi.

Birinci Amatör Küme “B” grubunda Taşkent spor liğin ilk haftasında aldığı 3 puan ile lig sıralamasında averaj ile üçüncü sırada yer aldı. Taşkentspor ayrıca ligin ilk haftasında en çok gol atan takım unvanına sahip oldu.

Haber Merkezi