Başkan Oflaz’dan Takım Otobüsü Hediyesi

Başkan Oflaz’dan Takım Otobüsü Hediyesi

31 Ağustos 2019 0 Yazar: admin

Konya Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz,  Konya amatör kulüplerinin en eskilerinden olan ve geçtiğimiz aylarda yeniden spor faaliyetlerine başlama kararı alan Çumra Güneş 1985 Spor Kulübüne düzenlenen törenle takım otobüsü hediye etti.

Başkan Oflaz, Çumra Güneş 1985 Spor Kulübü kulüp binası açılışı ve aynı zamanda kulüp için hediye edilen takım otobüsünün teslim töreninde “ Çumra’nın sportif başarılarla anılan bir ilçe olması için bu anlamda kulüplerimizin yanında olacağız” dedi.

Sporun birleştirici gücü karşısında tüm gençlerimizi ve insanımızı bütünleştireceklerini ifade eden Oflaz, “Çumra Belediyesi olarak ilçemizin adını taşıyan tüm spor kulüplerimizin destekçisiyiz ve yanlarındayız. Çumra Güneş 1985 Spor Kulübü’de ilçemizin bu güzide kulüplerinden biridir. Kulübümüzün bu yıl koyduğu hedeflerine ulaşacağına inanıyorum. İnşallah hediye ettiğimiz bu otobüs takımımızı hep zaferlere ulaştırır. Destek bizden, başarı sizden… “ diye konuştu. Oflaz son olarak otobüsün kulübe hayırlı olmasını diledi.

Kulüp Başkanı Abdurrahman Öz, konuşmasında bugüne kadar verdiği desteklerinden ve takım otobüsü hediyesinden dolayı Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür etti.

Haber Merkezi